[joki] Śmiech na saly Amazonki

Ogłoszenie

TYLKO NASZA GILDIA SIE LICZY!!!!!!!!!!!!!!!!!

#16 2008-05-17 22:58:50

redscizi

Użytkownik

Skąd: poznan
Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: AKADEMIA!!

ja tu nie mowie o wszystkich tylko o 4 osobach praktycznie ktore by prowadzily akademie bo i tak w zyciu gildii tutaj nie uczesn\tnicza

Offline

 

#17 2008-05-18 02:06:05

krzysztof.1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: AKADEMIA!!

Ja mam bardzo mieszane odczucia co do tego pomysłu, jeżeli dalej będziemy szli tym torem to dokąd to nas zaprowadzi? I kto w końcu zostanie usunięty?    >>bo jak go zwał tak zwał <<
To ślepy zaułek!!
Bawimy sie fajnie - ja przynajmniej tak, mamy ze sobą kontakt na kilka sposobów, poznajemy siebie, co nas wzmacnia, jako grupę ludzi, którzy nigdy się nie widzieli i na pewno nigdy nie zobaczą (a szkoda). Nie psujmy tego, co zostało już stworzone. A wiecie, co mi się najbardziej w tym wszystkim podoba? Nasza wspólna ” żywa” dyskusja i niepozostawianie tematu samemu sobie. Moja skromna sugestia: ...jeżeli u Kogoś nie widać poprawy i jest od dłuższego czasu całkowicie nieaktywny to wtedy, po NARADZIE usunąć definitywnie.
Ale niech zdecyduje wiekszość.
                           
                                Po zastanowieniu sie ja jestem za NIE.

Ostatnio edytowany przez krzysztof.1 (2008-05-18 02:21:25)

Offline

 

#18 2008-05-18 04:34:25

sarrah

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: AKADEMIA!!

jej ale mnie kochacie.... :D
DO ROBOTY LENIE!!!!!!
no sie rozczulilam... :D
ZARAZ WAM WSZYSTKIM SPRAWDZE STAN ZLOTA!!!!!
och.. och...


to ja podniose trzy macki za akademia, skoro juz rzucialm tym pomyslem po czacie, ale po glosach z dolu stwierdzam ze fakt, dol znamy, dolu nie powinnismy sie pozbywac, zwlaszcza jak dol sie tak odzywa i akywnie bierze udzial w grze i zyciu gildii(sami widzicie jak trudno nam sie pozbyc permanentnie ludzi ktorych znamy, peper2, monix, tmactony, jesli odchodza - wszyscy zauwazaja, jesli wracaja - wszyscy o tym dyskutuja) i piec macek daje na nie

tak wiec jestem za akademia dla nowych osob, starajacych sie o akces do gildii, a starych tam przenoszenie jedynie w przypadku ciezkiego zaniedbywania postaci(peper ty znow sobie w klocki lecisz ze zlotem, hammmer - pilnuj sie..) i zerowego zycia spolecznego w gildii. nowa gildie powinien zalozyc tmactony moim zdaniem.

Offline

 

#19 2008-05-18 09:24:48

Amextin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: AKADEMIA!!

Ja jestem za powstaniem Akademi poniewaz bedzie mozna przyjac mniejsze lvl i bedom mieli mozliwosc rozwiniecia sie w akademi poprzez porady i wskaowki doswiadczonych graczy z glownej gildi.

Offline

 

#20 2008-05-18 19:44:07

Sir LopeziQ

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 36
Punktów :   -1 
WWW

Re: AKADEMIA!!

AKADEMIA POWSTALA I JUZ ;pp


Kamień lodu +7 ataku

Offline

 
NAJWAŻNIEJSZA JEST PRACA ZESPOŁOWA!!!!!!!!!!!!! KAŻDY MA SIE UDZIELAĆ I SOBIE POMAGAĆ DZIĘKI TEMU BĘDZIEMY NAJLEPIEJ ZORGANIZOWANI!!!!!!!!!!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi