[joki] Śmiech na saly Amazonki

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

TYLKO NASZA GILDIA SIE LICZY!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1 2008-05-26 10:58:01

patrycjon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 16
Punktów :   

współpraca

oczywiście że są osoby które udzielają się w naszym zespole dziękuje im za współprace , są osoby np.  noozd który miał przenieść się do zamku 2 ---  przez 2.5 miesiąca ani razu nie napisał mi o żadnym swoim sukcesie fakt bo ich nie było , jest sporo unas uczestników nie mających ochoty najwyrażniej pochwalić się zdobyczą z resztą zespołu , nie potrafią zrozumieć że jesteśmy zespołem a tylko przez inf. o zdobyczach jesteśmy w stanie szybciej podnosić umiejętnosci ,naprawde nie można widzieć tylko czubka własnego nosa , nie można być psem ogrodnika -- który sam niezje a drugiemu nie da , widać po złocie na +  w innych gildiach czy są dobre --  musimy to poprawić ale jest to możliwe tylko gdy reszta naszych uczestników zechce z nami współpracować

Offline

 

#2 2008-05-26 11:06:08

agresor_1944

Administrator

7346899
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 49
Punktów :   -1 

Re: współpraca

myśle że żeby tworzyć takie tematy na forum musieli by udzielać sie wszyscy uczestnicy naszej gildi właśnie tutaj... a skoro większość nie wchodzi tutaj wogóle choć są zarejstrowani wcale nic nie udowadnia... jeżeli każdy z członków gildi wchodził by chociaż na chwile podczas gry (co wcale by mu/jej nie zabrało dużo czasu) sprawdzał co sie dzieje na forum tudzież sam zakładam temat który go interesuje lub intryguje chodzi tutaj o pytania do reszty uczestników albo poprostu coś co nie jest nawet związane dokońca z gildią (wcale to nikomu nie przeszkadza) można by dyskutować na temat komu trzeba pomóc lub kto morze takiej pomocy udzielić... a jeżeli są osoby które poprostu chcą być w gildi ale sie nie udzielać to jaki sens tego żeby sie tutaj znajdować
z pozdrowieniami... Administracja


Zawsze idziemy w zwartym szeregu dłonie wzniesione prosto w słońce w sercu niesiemy dume swej nacji.... Pełni nienawiści...

http://xs226.xs.to/xs226/08173/b_g_honor_ojczyzna171.jpg
http://pl.youtube.com/watch?v=ay86AIQH_-k
http://xs227.xs.to/xs227/08203/67z22ao551.jpg

Offline

 

#3 2008-05-26 15:22:43

redscizi

Użytkownik

Skąd: poznan
Zarejestrowany: 2008-04-25
Posty: 31
Punktów :   

Re: współpraca

popieram

Offline

 

#4 2008-05-26 23:21:20

sarrah

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: współpraca

tez popieram, zombie sie juz pozbylismy, teraz trzeba sie warcholow pozbyc

mozna by jakis temat obecnosci zrobic, nawet jak jakas osoba sie nei wpisze, to ja czasem widze ze ten czy tamten jest online poczyta i pojdzie. wpisac kogo sie widzialo, nawet ja ktaka osoba nie zostawi odcisku lapki.

jutro kolejne rozliczenie. dlugi weekend poza awaria - mialam mega zapchany.

Offline

 

#5 2008-05-27 12:47:03

linki82

Nowy użytkownik

Skąd: Piła
Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: współpraca

no ja oczywiscie tez popieram

Offline

 
NAJWAŻNIEJSZA JEST PRACA ZESPOŁOWA!!!!!!!!!!!!! KAŻDY MA SIE UDZIELAĆ I SOBIE POMAGAĆ DZIĘKI TEMU BĘDZIEMY NAJLEPIEJ ZORGANIZOWANI!!!!!!!!!!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi